طراحی سایت شرکتی

چرا طراحی سایت ؟ مهم نیست در چه زمینه ای مشغول کسب و کار هستید. در هر زمینه ای با هر سابقه ی فعالیتی که دارید باید توسعه برندتان هدف همیشگی شما باشد. طراحی سایت تخصصی شرکتی برای کاری که انجام می دهید به شما در حرفه ای دیده شدن و ادامه ی مسیر کمک زیادی می کند. یک وبسایت شرکتی مدرن و خلاقانه نام و نشان شما را در ذهن مخاطبان ماندگار خواهد کرد. شاید در ابتدا ساخت سایت را کاری هزینه بر بدانید اما اگر صادقانه بگوییم هزینه و قیمت ساخت سایت در قبال سودی که به شما می دهد بسیار منطقیست. همه ی کسب و کارها برای دیده شدن و کسب اعتبار باید به فضای پهناور اینترنت و دیجیتال ورود کنند. لازمه ی این ورود، سفارش طراحی سایت شرکتی می باشد. ممکن است شرکت شما خدمات یا محصولاتی داشته باشد که مردم با آن آشنایی نداشته باشند ساختن سایت شرکتی میتواند این وظیفه را که ویترین شرکت و خدمات شما باشد بخوبی انجام دهد. سئو سایت شرکتی و بهینه سازی آن توسط متخصصین این کار، از ابتدای طراحی سایت درنظر گرفته میشود و لینک سایت شما در رتبه های بالای موتور جستجوی گوگل قرار می گیرد. از مهمترین مواردی که برای طراحی وبسایت حرفه ای شرکتی در دلتاسافت شرکت طراحی سایت تهران اجرا می گردد، رعایت تکنیک ها و آنالیز سئو سایت و طراحی رابط کاربری جذاب و خاص، برندینگ و بازاریابی دیجیتال است.

تعرفه طراحی سایت شرکتی دلتا

سفارش طراحی سایت چه کمکی به کسب و کار ما می کند؟

از آنجایی که امروزه اکثریت مردم دنیا از اینترنت استفاده می کنند، صاحبان کسب وکار برای اینکه در بین رقبا پیشرو باشند و با مخاطبان خود ارتباط بهتری داشته باشند، خدمات و نمونه کارها و فعالیت های خود را در سایت اینترنتی خود معرفی و در معرض نمایش همه دنیا قرار داده اند. در واقع طراحی سایت شرکتی بهینه سازی شده از لحاظ سئو سایت و زیبا و منحصربفرد از لحاظ نمای گرافیکی ظاهر، برای موفقیت کارتان لازم است. در تیم طراحی سایت دلتا طراحی وب سایت بصورت کاملا یکپارچه در بخش های مختلف و با هدف افزایش تعداد بازدید کنندگان سایت و در نهایت تبدیل بازدیدکننده به مشتری انجام می گیرد.

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت شرکتی واکنش گرا

واکنش گرایی یا ریسپانسیو بودن از ویژگی های مهم یک وب سایت حرفه ای می باشد که برای موفقیت یک کسب و کار لازم است. با توجه به رواج استفاده از موبایل، ساخت سایت حرفه ای در دلتا بصورت responsive انجام می گیرد. این قابلیت بدون پرداخت هیچ هزینه اضافه ای روی سایت شرکتی شما اعمال می شود. گوگل اولویت برتری به یک سایت ریسپانسیو می دهد. این مورد به افزایش بازدید و رتبه سایتتان می انجامد.

سئو و بهینه سازی سایت

طراحی سایت شرکتی بهینه سازی شده

سئو سایت یعنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو که باعث می شود یک وب سایت در بالاترین نتایج جستجو قرار گیرد. از آنجایی که همه کاربران از طریق موتورهای جستجو دنبال موضوعات مورد علاقه خود هستند این موجب افزایش بازدید و بهبود برندینگ شما میگردد. کارشناسان حرفه ای seo در دلتا، با طراحی سایت شرکتی آخرین و جدیدترین متدهای سئو را اجرا می کنند و سایت سئو بیس پیاده سازی می شود.

سرعت بالا

ارائه وب سایت شما با سرعت لود بالا از خدمات طراحی سایت شرکتی دلتاسافت به شمار می رود. لود شدن و بالا آمدن پرسرعت صفحات سایت یک مزیت مهم است که رضایت و اطمینان کاربر را نیز به دنبال دارد.

ابزارهای ارتقا و رشد

طراحی وبسایت شرکتی شما را به گونه ای انجام می دهیم که با گذشت زمان قابلیت به روزرسانی و توسعه را داشته باشد. ابزارهای مخصوص ارتقا و توسعه در اختیار است تا عملکرد سایت مختل نگردد.

پنل مدیریت

پنل مدیریت سایت در اختیار شماست تا از طریق آن بتوانید به راحتی وضعیت کسب و کار خود را با جرئیات کامل کنترل و مدیریت کنید. استفاده از این پنل آسان است ولی ما نیز نحوه کار را به شما آموزش میدهیم.

امنیت بالا

داشتن امنیت یکی از امتیازات هر وب سایت محسوب می شود. شرکت طراحی سایت دلتا با استفاده از بالاترین استانداردهای امنیتی و امن ترین سیستم مدیریت محتوا احتمال آسیب را در طراحی سایت به حداقل رسانده .

اسکرول به بالا
×