سئو و بهینه سازی سایت

سئو چیست ؟ هماهنطور که کسب و کار شما برای دیده شدن به سایت نیاز دارد، سایت نیز برای دیده شدن و جذب کاربر به سئو نیاز بسیار دارد. از یک وب سایت زمانی میتوان توقع افزایش فروش داشت که دیده شود و بهترین راه سئو سایت است. seo مخفف search engine optimization به معنی بهینه سازی موتور جستجو است. خدمات سئو یا بهینه سازی سایت به فعالیت هایی گفته می شود که برای افزایش بازدید سایت و بالا رفتن رتبه سایت در موتورهای جستجو که محبوب ترینشان گوگل است، انجام می شود. ما در دلتاسافت برای رسیدن وب سایت شما به نتایج برتر گوگل و ماندگاری همیشگی در آنجا علاوه بر مشاوره رایگان سئو ، جدیدترین و قویترین اصول سئو و ابزارهای آنالیز را به کار میبردیم. این روند موجب افزایش ورودی گوگل می شود. بازدید سایت ها بالا رفته و آنها به مشتری واقعی شما تبدیل می شوند و موجب رونق کسب و کار شما می گردد. امروزه سئوی سایت مفهوم دیگری به جز بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو پیدا کرده است و آن میزان رضایت کاربر می باشد. این بدین معناست که طبق سیاست های گوگل، رضایت بازدید کننده از سایت که چقدر نتیجه ی پیدا شده مناسب بوده، در امتیازدهی گوگل به سایت اهمیت ویژه ای دارد. عوامل دیگری که در افزایش سئو سایت تاثیرگذار هستند شامل کدنویسی استاندارد و بهینه، سرعت بالا آمدن صفحات سایت، تولید محتوا طبق استراتژی محتوایی و تکنیک های سئو و لینک سازی های خارجی و داخلی می باشد. تمامی خدمات seo و اصول بهینه سازی وبسایت در درلتاسافت توسط متخصصین با تجربه آنالیز سئو اجرا می شود.

سؤو

چرا سئوی اصولی سایت اهمیت بالایی دارد؟

پیدا کردن مشتریان واقعی

طبق نتایج آنالیز سئو سایت بیشترین ورودی به سایت ها از طریق موتورهای جستجوست. برای اینکه سایت شما در نتایج اولیه ظاهر شود و افزایش بازدید سایت در گوگل اتفاق بیوفتد باید سایت شما طبق استانداردهای سئو طراحی و پیاده سازی شده باشد تا این ورودی گوگل تبدیل به مشتری واقعی شود.

افزایش بازدید سایت

تیم حرفه ای دلتاسافت در کنار مشاوره سئو کلیه اصول و خدمات سئو سایت ، عوامل داخلی و عوامل موثر خارجی را با هدف موفقیت کسب و کار شما در فروش اینترنتی اجرایی می کند تا با افزایش بازدید واقعی سایت فروشگاهی مشتریان شما نیز افزوده شود و میزان فروش و سوددهی شما بالا برود.

نتیجه پایدار

اگر میخواهید از رقبای خود جا نمانید، بعد از کسب نتایج برتر گوگل و بهبود رتبه سایت ، ماندگاری در این جایگاه اهمیت بالاتری دارد. استانداردهای گوگل مدام در حال تغییر است. برای حفظ جایگاه در رتبه های بالا نیاز به تخصص افراد با تجربه هست که بطور دائمی با آنالیز سئو سایت به این امور رسیدگی کنند.

خدمات سئو و بهینه سازی دلتا

طراح سایت

پیدا کردن کلمات کلیدی

متخصصین سئو تیم دلتا با تکیه بر دانش بالای خود، سایت شما و رقبا را آنالیز کرده و بعد از تحقیقات تخصصی، بهترین کلمات کلیدی مناسب فضای کاری شما را به همراه قیمت سئو و زمان مورد نیاز برای انجام خدمات seo سایت ، به شما اعلام می کنند. با به کار بردن ارزشمند ترین کلمات کلیدی انتخابی در مناسب ترین صفحات، این صفحات در رتبه های تاپ گوگل قرار خواهد گرفت و افزایش ورودی گوگل را به همراه دارد. پیدا کردن کلمه کلیدی مناسب، نیاز به تخصص و دانش سئو دارد که بتواند هدف سایت را دنبال کند.

خدمات سئو

بهینه سازی محتوا

شاید جمله "محتوا پادشاه است" را بارها شنیده باشید. محتوای سایت شما باید اطلاعات کامل و درستی باشد تا برای کاربر مورد پسند قرار گیرد. سیاست های گوگل این شیوه را امتیاز میداند و ارزش سایت را به مراتب بالاتر می برد. به افزایش بازدید در گوگل منجر می شود. خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت تیم دلتا با تدوین استراتژی و استفاده از بهترین کلمات کلیدی، محتوای بهینه شده تولید و در وبسایت قرار می دهد. تا هنگام جستجوی کاربران در موتورهای جستجوگر سایت شما را انتخاب و در اولین صفحات نتایج نمایش دهد.

تولید محتوا

لینک سازی اصولی

الگوریتم های گوگل بسیار هوشمند هستند. اگر با ترفندهای غیراصولی سئو وب سایت ، گوگل را فریب دهید و سایت را حتی به صفحه اول هم برسانید شک نداشته باشید که خیلی زود گوگل متوجه می شود و وبسایت شما را جریمه می کند! یکی از روش های موفقیت در سئو و بهینه سازی سایت لینک سازی های هدفمند خارجی و داخلی است که باید کاملا اصولی و حرفه ای انجام گیرد. هرچه این لینک سازی اصولی و منطبق با محتوای سایت باشد افزایش بازدید سایت و ورودی گوگل سریع تر رخ می دهد.

سئو داخلی سایت

خدمات سئو داخلی سایت

برای بدست آوردن جایگاه های بالا در نتایج موتورهای جستجوو افزایش بازدید سایت ، تکنیک های زیادی وجود دارد. در صورت استفاده درست از هر کدام از این روش ها می توان به موفقیت در سئوی وب سایت رسید. از آنجایی که تعداد بالایی بازدید سایت، از طریق موتورهای جستجو و ورودی گوگل است باید تلاش کرد که سایت را به وسیله محتوای باکیفیت و کاربردی به گوگل شناساند. یکی از فاکتورهای مهم سئو برای اینکه موتورهای جستجو بهتر محتوا را شناسایی کنند استفاده از اصول سئو داخلی سایت یا seo onpage می باشد. در این شیوه همانطور که از نامش پیداست تمام کارها داخل سایت و روی محتوا (منظور از محتوای سایت فقط متن نیست، عکس ها، فایل های صوتی و تصویری نیز محتوای یک سایت محسوب می شوند) و کدهای HTML  اجرا می گردد. به این صورت که همه صفحه های سایت نسبت به کلمه کلیدی که مورد هدف است بهینه سازی می شود. با این کار موتور جستجو می فهمد که موضوع صفحه چیست و روی چه کلمه ای باید جایگاه بدهد. استاندارد سازی کدنویسی سایت، استفاده درست از تگ های title و H1 و H2 که تگ های مهم سئو هستند، استفاده مناسب از متاتگ Meta Tag که موتورهای جستجو توجه ویژه ای به آنها دارند، نشانه گذاری های استاندارد، لینک سازی های داخلی هدفمند و اصولی، استفاده از اصول بارگزاری تصاویر و فایل های خارجی به نحوی که سایت سنگین نشود تا هنگام لود شدن کند نباشد و کاربر را خسته نکند، ریسپانسیو بودن و قابلیت سایت واکنش گرا نسبت به صفحه نمایش های مختلف از مهم ترین المان های سئو داخلی وبسایت می باشند. بطور کلی بهینه سازی کدها و ساختار استاندارد سایت و بهینه سازی محتوای ارزشمند سایت با استراتژی محتوایی از موارد مهم مورد توجه در سئوی داخلی سایت می باشند. دپارتمان خدمات سئو و طراحی وب سایت دلتاسافت هنگام طراحی و پیاده سازی سایت ها تمامی فاکتورهای سئوسایت را اجرا می کند. همچنین اگر دارای وب سایت هستید برای اطلاع از وضعیت سئو داخلی آن میتوانید از مشاوره سئو و انالیز سئو کارشناسان ما بهره مند شوید.

خدمات سئو خارجی سایت

بدست آوردن رتبه سایت در جایگاه های بالا در موتور جستجوی محبوب گوگل در بین تعداد بالای سایت های قدرتمند و با سابقه، کار آسانی نیست. اما شدنیست! هرچند که نیازمند زمان، صبر و به کار بردن تکنیک های تخصصی در زمینه های مختلف سئو سایت می باشد. علاوه بر تولید محتوای ارزشمند و بهینه ، کدنویسی استاندارد و همه ی کارهایی که درون سایت انجام می شود، در بیرون از سایت هم نیازمند عملیاتی است که به افزایش بازدید سایت ، افزایش ورودی و ترفیع رتبه در گوگل کمک خواهد کرد. این روش فوق العاده حساس است، اگر میخواهید مورد خشم گوگل واقع نشوید باید کاملا صادقانه و منطقی و از شیوه اصولی انجام شود و از ترفندهای تقلبی و خلاف قواعد الگوریتم های گوگل دوری شود. سئو خارجی سایت یا همان seo offpage مجموعه کارهایی است که باید در فضای خارجی سایت انجام شود. دقیقا برعکس سئو داخلی وبسایت اما هدف نهایی کاملا یکسان است. آن هم چیزی نیست جز افزایش رتبه سایت در صفحه های موتورهای جستجو از جمله گوگل که موجب افزایش ورودی و بازدید سایت و در نهایت افزایش درآمد صاحب سایت می شود. هرچه میزان سئوی خارجی وب سایت قوی باشد ابن اعلان را برای موتور جستجو دارد که این سایت معتبر و قابل اعتماد می باشد. از مهم ترین المان های سئو بیرونی سایت seo off-page لینک سازی خارجی یا خرید بک لینک ( خرید ورودی گوگل ) ، فعالیت در شبکه های اجتماعی یا سوشال سیگنال ، فروم های تخصصی، کامنت مارکتینگ ، خرید رپورتاژ آگهی و … را می توان نام برد. در دنیای پیشرفته امروز در پروسه بهینه سازی وب سایت شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک و توئیتر و گوگل پلاس و لینکداین و امثال اینها اهمیت بالایی دارد. عضو شدن در این شبکه ها و داشتن فعالیت های جذاب در نظر مخاطب و جذب دنبال کننده های فعال به طور مستمر و طولانی و ارجاع آنها به سایت تاثیر فراوانی در افزایش بازدید سایت دارد. اجرای تمامی خدمات سئو خارجی سایت نیازمند دقت و هوش و تخصص بالاست تا منجر به رسیدن به جایگاه، رتبه و هدف مورد نظر شود. کارشناسان و متخصصین حرفه ای سئو سایت در دلتاسافت در این زمینه نیز به یاری شما و کسب و کارتان آمده اند.

سئو خارجی سایت
اسکرول به بالا
×